Teenuse ülevaade

Personali tegevuste jälgimine mobiilse NFC-tehnoloogia abil

Meie teenus võimaldab koguda infot tööobjekti külastuse, objektil teostatud tegevuste, inventari kasutuse jpm kohta ning seda operatiivselt analüüsida ja edastada. Selleks kasutame vaid mobiiltelefone ja NFC-kiipe, mis võimaldavad toiminguid fikseerida nii siseruumides kui välitingimustes.

Töötajal on vaja telefon asetada NFC-kiibi peale ja telefonis paiknev tarkvara käivitatakse automaatselt. Eri asukohtades on võimalik rakendus panna täitma erinevaid eesmärke, näiteks lugema tööaega või kuvama tööraporti täitmise vorme. Vajaduse korral saab iga registreeringuga koguda GPS-koordinaate või isegi kaamerast pilte.

Pildid / how2

Salvestatud andmeid ja raporteid on võimalik jälgida ning analüüsida internetipõhist tarkvara kasutades. Võimalik on lisada e-posti ja SMS-teavitusi tegevuste täitmise või täitmata jätmise kohta. Vajaduse korral on võimalik andmed edasi saata teistesse kasutusel olevatesse tarkvaralahendustesse (näiteks raamatupidamisprogrammi palgaarvestuseks).

Programmi on võimalik juurde tekitada just Teile vajalikke funktsioone, mis loovad veelgi suurema lisaväärtuse ja võimaldavad tööjõudu tõhusamalt kasutada.