Online-töökeskkond

Kõiki töötajate tööobjektide külastusi ja toiminguid on võimalik reaalajas jälgida meie internetipõhist tarkvara kasutades. Registreeringuid on võimalik filtreerida kuupäeva, objekti, töötaja ja muude kriteeriumite alusel. Samuti on võimalik kõiki vaateid printida, eksportida ning PDF-i vormis raportiteks salvestada.

Kuvatavaid toimingute registreid on vajaduse korral võimalik piiritleda kasutajagruppide lõikes. Seega  on teenuse lõppklientidele võimalik jälgimise õigusi anda näiteks ainult oma objektipunktide jaoks.

Tööobjektide haldamine

Süsteem võimaldab mugavalt hallata ka kõiki registreeritud NFC-kiipe (kleebiseid) ning nende funktsioone (tutvuge rakenduse kasutusstsenaariumitega). Igale punktile on võimalik lisada asukohainfot, näiteks „klient”, „objekti asukoht hoones” jms. Samuti on võimalik märkida punkti asukoht kaardil.

Automaatteavitused

Saate lisada piiramatus koguses automaatteavitusi ehk teateid, mida süsteem edastab teie märgitud telefoninumbrile SMS-i või e-posti aadressile e-kirja teel. Teateid saate määrata nii toimingute teostamise kui ka tegemata jätmise kohta. Näiteks on võimalik saada teavitus, kui töötaja hilineb tööobjektile või kui töötaja salvestab tööobjektil tööraporti mõne kriitilise probleemiga.

Kasutajad, grupid ja õigused

Süsteemi on võimalik töötajatele ja klientidele teha kasutajakontod. Võimalik on luua ka eri kasutajagruppe, mis võimaldavad anda töötajatele süsteemi kasutamiseks erinevaid õigusi.